CY8C28452-24PVXI
MFR.Part #
CY8C28452-24PVXI
JLCPCB Part #
C2954343
Package
SSOP-28
Description
14bit 16KB 24 24MHz 3V~5.25V 9bit FLASH Others SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)