NXH25V680M10*16 5.0TP
MFR.Part #
NXH25V680M10*16 5.0TP
JLCPCB Part #
C359200
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 1.76A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 16mm 25V 28mΩ@100kHz 5mm 680uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS