CY8C24423A-24SXI
MFR.Part #
CY8C24423A-24SXI
JLCPCB Part #
C2953715
Package
SOIC-28
Description
14bit 2.4V~5.25V 24 24MHz 4KB 9bit FLASH Others SOIC-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS