CY8C24123A-24SXI
MFR.Part #
CY8C24123A-24SXI
JLCPCB Part #
C2953646
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 14bit 2.4V~5.25V 24MHz 256Byte 4KB 6 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others SOIC-8 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS