CY23EP05SXI-1H
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY23EP05SXI-1H
JLCPCB Part #
C2953640
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 2.3V~2.7V、3V~3.6V 220MHz 30ps 5 Built-in phase-locked loop SOIC-8 Clock Buffers, Drivers, Distributors ROHS