CY25200KFZXCT
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY25200KFZXCT
JLCPCB Part #
C2953276
Package
TSSOP-16
Description
0℃~+70℃ 2.375V~3.465V 200MHz 6 TSSOP-16 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS