CY8C21234-24SXIT
Extended
Manufacturer
Infineon/Cypress Semicon
MFR.Part #
CY8C21234-24SXIT
JLCPCB Part #
C2952747
Package
SOIC-16
Description
-40℃~+85℃ 12 2.4V~5.25V 24MHz 512Byte 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH Others SOIC-16 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS