CY8C21312-12PVXET
MFR.Part #
CY8C21312-12PVXET
JLCPCB Part #
C2952746
Package
SSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 12MHz 16 3V~5.25V 512Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH Others SSOP-20 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS