CY8C21534-12PVXET
MFR.Part #
CY8C21534-12PVXET
JLCPCB Part #
C2952733
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+125℃ 12MHz 2.4V~5.25V 24 512Byte 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH Others SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS