CY8C29466-24PVXIT
MFR.Part #
CY8C29466-24PVXIT
JLCPCB Part #
C2951290
Package
SSOP-28
Description
-40℃~+85℃ 14bit 24 24MHz 2KB 32KB 3V~5.25V 8 Bit 9bit Built-in FLASH Others SSOP-28 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS