SMD1812P150TF/24
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
SMD1812P150TF/24
JLCPCB Part #
C32404
Description
-40℃~+85℃ 1.1mm 1.5A 160mΩ 24V 3.41mm 35A 3A 4.73mm 40mΩ 500ms 800mW 1812 Resettable Fuses ROHS