APXJ160ARA271MF80J
MFR.Part #
APXJ160ARA271MF80J
JLCPCB Part #
C2944013
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mΩ 15000hrs@105℃ 16V 254mA@120Hz 270uF 6.3mm 7.7mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS