EKY-630EC3560MHB5D
MFR.Part #
EKY-630EC3560MHB5D
JLCPCB Part #
C2944012
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 3.5mm 56uF 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS