SMDJ26CAQ
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
SMDJ26CAQ
JLCPCB Part #
C2942639
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1uA 26V 31.9V 3kW@10/1000us 42.1V 71.26A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS