YJG70P03A
MFR.Part #
YJG70P03A
JLCPCB Part #
C2942381
Package
PDFN-8(5.2x5.9)
Description
-55℃~+150℃ 111.7nC@10V 2.8V 30V 477pF 5.5mΩ@10V 70A 779pF 89W P-Channel PDFN-8(5.2x5.9) MOSFETs ROHS