ELXV101ETD220MH12D
MFR.Part #
ELXV101ETD220MH12D
JLCPCB Part #
C2942282
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 145mA@120kHz 22uF 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS