SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C356793
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS