SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
Jiangsu JieJie Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C356743
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A 1uA 24V 26.7V 38.9V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS