LR122WF250LT4E
MFR.Part #
LR122WF250LT4E
JLCPCB Part #
C2941080
Description
250mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS