LR122WF220LT4E
MFR.Part #
LR122WF220LT4E
JLCPCB Part #
C2941078
Description
220mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS