EKYB250ELL102MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYB250ELL102MJ20S
JLCPCB Part #
C354936
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
1.65A@100kHz 10000hrs@105℃ 1000uF 10mm 20mm 25V 37mΩ@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS