EKZM100ELL102MH15D
MFR.Part #
EKZM100ELL102MH15D
JLCPCB Part #
C354931
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
1.25A@100kHz 1000uF 10V 15mm 3.5mm 45mΩ@100kHz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS