W-3962S03P-0000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-3962S03P-0000
JLCPCB Part #
C2940217
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 5A 8.2mm 9.5mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS