TC03G1801DT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
TC03G1801DT
JLCPCB Part #
C2939809
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS