SVZ1EM221E09E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1EM221E09E00RAXXX
JLCPCB Part #
C2939796
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 220uF 25V 6.3mm 9mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS