SVZ1VM101E09E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1VM101E09E00RAXXX
JLCPCB Part #
C2939795
Package
SMD,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 35V 6.3mm 9mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS