AP120N03K
MFR.Part #
AP120N03K
JLCPCB Part #
C353076
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1.94nF 120A 140pF 280pF 30V 34nC@4.5V 3V 60W 6mΩ@10V TO-252 MOSFETs ROHS