KH-2FH-2X4P-H4.3
MFR.Part #
KH-2FH-2X4P-H4.3
JLCPCB Part #
C2938441
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 2 2mm 2mm 2x4P 4.3mm 8P Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS