KH-2FH-1X6P-H4.3
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-2FH-1X6P-H4.3
JLCPCB Part #
C2938432
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x6P 2mm 4.3mm 6P Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS