KH-1.27FH-2X10P-H4.3-SMT
MFR.Part #
KH-1.27FH-2X10P-H4.3-SMT
JLCPCB Part #
C2938399
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 20P 2x10P 4.3mm Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=1.27mm Female Headers ROHS