KH-1.27FH-2X10P-H4.3
MFR.Part #
KH-1.27FH-2X10P-H4.3
JLCPCB Part #
C2938394
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 20P 2x10P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS