EGW2GM4R7F12C36TGS3
MFR.Part #
EGW2GM4R7F12C36TGS3
JLCPCB Part #
C2937483
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 2000hrs@130℃ 4.7uF 400V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS