BZT52C39
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
BZT52C39
JLCPCB Part #
C353532
Package
SOD-123
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 100nA@27.3V 130Ω 350Ω 37V~41V 39V 500mW SOD-123 Zener Diodes ROHS