SMAJ78CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMAJ78CA
JLCPCB Part #
C353419
Package
SMA
Description
-65℃~+150℃ 126V 1uA 3.2A@10/1000us 400W@10/1000us 78V 95.8V Bidirectional TVS SMA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS