SMBJ64CA
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMBJ64CA
JLCPCB Part #
C353342
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 103V 1uA 390pF 5.9A 600W@10/1000us 64V 78.6V TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS