RVS-06K6203FT
MFR.Part #
RVS-06K6203FT
JLCPCB Part #
C2936669
Package
1206
Description
250mW 600V 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS