RAG-06K470JT
MFR.Part #
RAG-06K470JT
JLCPCB Part #
C2936662
Description
200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS