RC-02K1273FT
MFR.Part #
RC-02K1273FT
JLCPCB Part #
C2936646
Description
127kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS