RHC-01W7500FT
MFR.Part #
RHC-01W7500FT
JLCPCB Part #
C2936643
Description
25V 50mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS