RVS-03L105JT
Extended
- Manufacturer
- FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
- MFR.Part #
- RVS-03L105JT
- JLCPCB Part #
- C2934779
- Package
- 0603
- Description
- 100mW 1MΩ 300V Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS