RC-MT08W102JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
RC-MT08W102JT
JLCPCB Part #
C2934775
Package
0402x4
Description
1kΩ 4 62.5mW 8 ±100ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS