KH-2.54FH-1X5P-H8.5
MFR.Part #
KH-2.54FH-1X5P-H8.5
JLCPCB Part #
C2932671
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 5P 8.5mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS