MBRL20100FCT
Extended
Manufacturer
Yangzhou Yangjie Elec Tech
MFR.Part #
MBRL20100FCT
JLCPCB Part #
C2931252
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 150A 20A 720mV@10A TO-220F Schottky Diodes ROHS