MMBZ5V6ALT1G
Extended
Manufacturer
UMW(Youtai Semiconductor Co., Ltd.)
MFR.Part #
MMBZ5V6ALT1G
JLCPCB Part #
C2931136
Description
2 24W 3V 5.6V 5uA 8V IEC 61000-4-2 Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS