FDSD0518-H-1R0M=P3
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
FDSD0518-H-1R0M=P3
JLCPCB Part #
C2931055
Package
SMD,5.2x4.9mm
Description
1uH 21mΩ 6.1A 8.7A ±20% SMD,5.2x4.9mm Power Inductors ROHS