ACC02K203JT
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
ACC02K203JT
JLCPCB Part #
C350588
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS