NFA450V150M20*40 LO
MFR.Part #
NFA450V150M20*40 LO
JLCPCB Part #
C350070
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 150uF 20mm 40mm 450V 7.5mm 757mA@120Hz ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS