HF2150-1A-24DE
Extended
Manufacturer
HF(Xiamen Hongfa Electroacoustic)
MFR.Part #
HF2150-1A-24DE
JLCPCB Part #
C31607
Package
插件,31.8x27mm
Description
-55℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 15ms 20A@30VDC、30A@240VAC 24V 30V@DC、277V@AC 40A 5 50mΩ 660Ω 900mW AgCdO Non-Polarized - Single Coil 插件,31.8x27mm Power Relays ROHS