ME2806A263XG
Extended
- Manufacturer
- MICRONE(Nanjing Micro One Elec)
- MFR.Part #
- ME2806A263XG
- JLCPCB Part #
- C2927383
- Package
- SOT-23
- Description
- -40℃~+85℃ 1 2.63V 50ms 700mV~7V 900nA Active Low No No Open Drain Voltage Detector SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS