ME6119C33M5G-N
MFR.Part #
ME6119C33M5G-N
JLCPCB Part #
C2925142
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 104mV@(100mA) 18V 3.3V 400mA 60uA Fixed Over Current Protection、Enable、Short Circuit Protection、Thermal Shutdown Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS